Aktivní reproduktory a reproboxy

Vyberte
Seřazeno podle
44 Výsledky pro "Aktivní reproduktory a reproboxy"
Filtr a řazení

Aktivní reproduktory a reproboxy

Aktivní reproduktory a reproboxy

Hledáte reproduktory do domácího audio systému nebo hudebního studia? V našem e-shopu naleznete širokou nabídku aktivních reproduktorů, jejichž součástí je vestavěný zesilovač. Navíc, při zařízeních se zabudovaným bluetooth rozhraním můžete hudbu streamovat bezdrátově přes smartphone, tablet či laptop. Vyberte si aktivní reproduktor podle svých představ na electronic-star ještě dnes!

Reproduktory našich vlastních značek Malone, Skytec nebo Vonyx jsou ideální i na ozvučení diskoték, soukromých večírků či divadelních jevišť. A to i díky individuálně nastavitelné hlasitosti vstupů signálu a regulátoru výšek a basů. Svou pevnou konstrukcí a případně praktickými držadly jsou vhodné také pro mobilní DJe i ve venkovním prostředí.

Pořádáte vlastní karaoke večírek? Máme pro vás výkonné reproduktory s atraktivními funkcemi. Regulujte hlasitost, efekty Bass, Echo nebo Treble podle potřeb a zapůsobte na své hosty. Hudbou řízená světelná technika se navíc postará o tu pravou party atmosféru. Stačí jen zapojit mikrofon a hudební zdroj, a zábava může začít!

Plánujete koupi mobilního reproduktoru? Nabízíme praktické zařízení s integrovanou baterií, která poskytuje volnost při rozhodování o výběru lokality. Oceníte i snadnou mobilní montáž reproduktorů, což vede k vysokému komfortu používání. Odolné přenosné reproduktory od electronic-star vás nezklamou ani v případě zhoršených povětrnostních podmínek.

 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků