Stolní fotbal

Vyberte
Seřazeno podle
16 Výsledky pro "Stolní fotbal"
Filtr a řazení
Stolní fotbal

Stolní fotbal - akční hra pro sportovní výzvy a rozhovory mezi stejně smýšlejícími lidmi

V žádném případě se nepoužívá pouze v době mistrovství Evropy nebo mistrovství světa, ale mezi fotbalovými fanoušky je žádaný po celý rok: stůl na stolní fotbal je ideální do společenských salonků a je vynikající volbou do domácí hobby místnosti. Abychom vám pomohli soupeřit s ostatními hráči, nabízíme v našem internetovém obchodě velký výběr stolů na stolní fotbal. Nyní se můžete seznámit s mnoha funkcemi stolního fotbalu a my vám nabídneme návod, na co se můžete při výběru správného stolu zaměřit.

Stolní fotbal - příklad sportovních schopností, dovedností a přesného instinktu

Stolní fotbal spojuje lidi se stejnými sportovními zájmy a nabízí volnočasovou aktivitu, kterou si v nejbližší době nenecháte ujít. U stolu můžete ukázat, jak rychle dokážete reagovat na akce spoluhráčů a jak jste koordinovaní. Abyste se do hry skutečně dostali, musíte zapojit celé tělo - kromě zábavy při hře také trénujete různé svalové skupiny. Je důležité, abyste u stolu stáli rovně a horní část těla se zbytečně neprohýbala dopředu. Používáte ideální výchozí polohu pro držení těla, která je pohodlná a zároveň vám umožňuje co největší volnost pohybu.

Koupě stolního fotbalu - různé modely stolů pro maximální zábavu se stolním fotbalem

Klasický stolní fotbal je obdélníkový stůl ve tvaru krabice. Herní figurky jsou seřazeny na sloupcích. Stabilitu stolu zajišťují čtyři nohy. Kromě modelů s rovnými nohami si můžete vybrat i mírně rozšířenou verzi. Jiné verze mají zase nohy ve tvaru nůžek. Když se nepoužívají, lze je složit a prostorově úsporně uložit. Měl by to být stolní fotbal z elegantního dřeva, nebo dáváte přednost extrémně odolné plastové verzi? Můžete si také vybrat z různých designů - např. černé nebo bílé stoly na stolní tenis - a modely s LED osvětlením pro lepší atmosféru.

Nákup stolního fotbalu - Který model je ten pravý?

Díky velkému výběru v našem internetovém obchodě není snadné vybrat si ten správný stůl. Oceňujete tradiční herní zážitek a chcete surfovat na vlně retro stolního fotbalu? V tomto případě doporučujeme dřevěný stůl se čtyřmi rovnými nohami - model, který se používal pro jednu nebo dvě vášnivé hry již ve 30. letech 20. století. Chcete pro svou firemní odpočívárnu model nenáročný na údržbu? Plastové provedení je univerzální a snadno se čistí. Pro zábavní herny, bary a hotely je vhodnou volbou scénický model s barevným LED osvětlením.

Vybírejte mezi stoly na stolní fotbal - stolní fotbal nebo air hockey?

Vedle klasického stolního fotbalu si nyní stále více nadšených příznivců získává také vzdušný hokej. Herní stůl 4 v 1 si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě. Díky elektrickému ventilátoru si s tímto stolem můžete kromě stolního fotbalu zahrát i pravý hokej. Takový stůl je multifunkční a nabízí vám i vašim přátelům ještě větší rozmanitost.

Podívejte se do našeho internetového obchodu, kde si můžete najít svůj oblíbený stolní fotbal a nechat si ho pohodlně doručit až domů!

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků