Drátové mikrofony

Vyberte
Seřazeno podle
13 Výsledky pro "Drátové mikrofony"
Filtr a řazení
Drátové mikrofony

V našem e-shopu najdete širokou nabídku studiových mikrofonů s kvalitními komponenty a flexibilními možnostmi nastavení. Díky konstrukci „plug and play“, česky „stiskni a hraj“, snadno zvládnete všechny své řečnické i pěvecké nahrávky. Kvalitní mikrofony našich značek Auna nebo OneConcept jsou vhodné pro profesionály v oblasti rozhlasu i televize.

Přinášíme vám mikrofonní zařízení s dynamickým čistým zvukem, která disponují širokým frekvenčním rozsahem. Kromě toho modely se zabudovanou ochranou proti šumu spolehlivě tlumí nepříjemné zvuky při větrném počasí a redukují nepříjemné sykavky. Při práci v terénu oceníte také jejich odolnou konstrukci, která chrání před nárazy nebo převrhnutí.

 

Mikrofonové stativy v našem e-shopu se krmě pohodlné manipulace vyznačují také nízkou hmotností a detailním propracováním. Nastavitelné sklopné rameno můžete využívat podle svých představ, gumová spodní strana chrání podlahu před poškozením a zabezpečuje vysokou stabilitu. V nabídce máme i kondenzátorové mikrofony s nastavitelným držákem a stativem.

Hledáte také bezdrátový mikrofon vhodný na veřejné produkce, jako jsou konference, koncerty či karaoke párty? Na rozdíl od drátových (kabelových) mikrofonů umožňují svým uživatelům volnější a pohodlnější pohyb i díky ohromnému dosahu a dlouhé výdrži baterie. Vyberte si v našem e-shopu svého favorita již dnes!


Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků