Pece na pizzu

Kulinářská rozmanitost s domácí pecí na pizzu

Díky naší vlastní peci na pizzu si můžete kdykoli připravit vynikající italské speciality. Pizzu si můžete obložit podle své chuti a vychutnat si křupavý základ se šťavnatou náplní. Pece na pizzu jsou k dispozici v různých provedeních, která vyhovují individuálním prostorovým požadavkům a preferencím. Jejich společným rysem je optimální vývoj a rozložení tepla na pizze, takže je přinejmenším stejně dobrá jako ve vaší oblíbené italské restauraci. V závislosti na modelu můžete v peci na pizzu připravovat i další kulinářské speciality.

Odlišná konstrukce a vypalování

V závislosti na velikosti a typu spalování můžete pec na pizzu používat na zahradě, na terase, v bytě nebo na balkoně: pokud je pec na pizzu elektrická, stačí, když je v blízkosti elektrická přípojka. Stejně flexibilně můžete použít i plynovou pec na pizzu. Pokud nemáte dostatek místa, můžete si pořídit mini pec na pizzu: umístěte ji na stůl nebo na volnou polici v kuchyni.

Zahradní pec na pizzu lze provozovat na dřevo, uhlí nebo pelety a nabízí jedinečný zážitek z venkovního posezení. Konstrukce jsou speciálně navrženy pro bezpečný provoz s hořlavými materiály. V případě plynové pece na pizzu potřebujete k napájení pouze plynovou láhev. Nejméně úsilí vyžaduje pec na pizzu, která je napájena elektricky ze sítě. Nemůžete ji provozovat za vlhkého počasí jako pec na dřevo, pelety nebo plynovou pec na pizzu na zahradě. Místo toho můžete akci kdykoli přesunout do interiéru.

Možnosti přípravy s pecí na pizzu pro domácí použití

Co vaše pec na pizzu umí a k čemu je vhodná, závisí na jejím vybavení. Mini pec na pizzu je ideální pro rychlou a snadnou přípravu chutné malé pizzy pro celou rodinu nebo přátele. Další varianty jsou vybaveny kamenem na pizzu jako italské a mají také grilovací rošt nebo vložky, které poskytují nejlepší podmínky pro maso, ryby a zeleninu. Se správným vybavením lze péct i chléb a koláče. Zpestřením je venkovní pec na dřevo, která je vhodná i pro dušení a uzení.

Nákup pece na pizzu - správná volba

Nejdůležitějšími kritérii při rozhodování jsou velikost a hmotnost pece na pizzu a typ pečení v závislosti na vašich individuálních podmínkách a preferencích. Vyberte si model s elektrickou nebo plynovou přípojkou nebo kamna na dřevo či pelety. Větší venkovní kamna s kouřovodem jsou ideální pro použití na zahradě, zatímco kompaktnější elektrické nebo plynové modely lze umístit na stabilní stůl. V neposlední řadě je důležité přizpůsobit zařízení vašim potřebám z hlediska možností použití.

Často kladené otázky o pecích na pizzu

Co mohu v peci na pizzu připravovat?

V závislosti na vybavení jsou pece na pizzu určeny speciálně pro přípravu pizzy nebo je lze použít jako univerzální venkovní kuchyně.

Jak je to se střelbou/zásobováním energií?

Můžete si vybrat mezi elektrickými, plynovými, dřevěnými nebo peletovými pecemi na pizzu.

Mohu si v bytě připravit pizzu?

Kompaktnější model s elektrickou nebo plynovou přípojkou lze použít i v interiéru.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků