Sklokeramické varné desky

Vyberte
Seřazeno podle
35 Výsledky pro "Sklokeramické varné desky"
Filtr a řazení
Sklokeramické varné desky

Koupit sklokeramickou varnou desku online - vysoce kvalitní modely v atraktivním designu

Při výběru varné desky pro sporák nebo při rozhodování o přenosné varné desce je důležitý způsob ovládání varné desky. Pokud nechcete používat plyn, můžete si pořídit sklokeramickou varnou desku a připravovat jídlo elektricky. Varná deska Ceran je vhodná i pro mobilní použití při mnoha venkovních aktivitách. Zde se dozvíte, jaké výhody nabízí varné desky Ceran a jak vybrat správnou sklokeramickou desku.

Funkce sklokeramické varné desky - to je to, co stojí za moderním řešením varné desky

Sklokeramická varná deska je také známá jako keramická varná deska. Jedná se o kombinaci skla a polykrystalických prvků. Společnost Schott - renomovaný výrobce sklokeramických varných desek - si nechala právně chránit název Ceran. V našem internetovém obchodě si můžete exkluzivně objednat sklokeramické varné desky od výrobců, jako je Klarstein.

Sklokeramická varná deska se širokou škálou výkonných funkcí

Sklokeramické varné desky jsou k dispozici se 2 až 5 povrchy. Varné desky Duo mají kompaktní formát. Díky většímu počtu varných ploch je celý design obvykle hranatý a dokonale se hodí ke klasickému elektrickému sporáku. Některé verze obsahují ochranu proti přehřátí a funkci automatického vypnutí. Pokud se varná deska příliš zahřeje, sklokeramická deska se automaticky vypne. Menší sklokeramické varné desky mají výkon přibližně 2 400 W. K dispozici je sklokeramická varná deska s výkonem až 6 500 W. Existují varné desky se středním výkonem přibližně 3 500 W. Vybrat si můžete také sklokeramickou varnou desku s otočným ovládáním nebo dotykovým panelem. Díky časovači zabudovanému v modelu si můžete ušetřit práci s odděleným nastavováním hodin.

Nákup sklokeramické varné desky - ideální volba

Hledáte výkonné řešení, které dokáže ohřívat 5 hrnců najednou? Vhodným příkladem je vestavná varná deska pro kuchyňský sporák. Pokud chcete ohřívat jídlo pouze v zahradním domku nebo při kempování, můžete zvolit duo model. Verze s velmi plochým a rovným designem se obzvláště snadno čistí. Neutrální barvy, jako je černá, se hodí do každé kuchyně. Pokud však hledáte neobvyklou sklokeramickou varnou desku, můžete si pořídit model v bílé nebo stříbrné barvě.

Prohlédněte si naši vynikající kolekci sklokeramických varných desek a vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak lze rozlišit keramiku Ceran a sklokeramiku?

Ceran je sklářská keramika s vlastní značkou. Stojí za ním výrobce Schott. Značka je registrovaná, chráněná, a proto se nesmí používat pro jinou sklokeramiku.

Které hrnce a pánve lze použít k přípravě pokrmů na sklokeramické varné desce?

Na rozdíl od indukčních varných desek můžete na sklokeramické desce používat jakýkoli běžně dostupný neindukční hrnec nebo pánev. Proto jsou sklokeramické varné desky ideální i pro dodatečnou montáž.

Jak poznáte, že jsou sklokeramické varné desky ještě horké?

Když je varná deska v provozu, jsou pod povrchem viditelné červené kroužky. Inovativní modely ukazují, kdy varná deska ještě není dostatečně chladná.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků