Vzpěračské tyče

Vyberte
Seřazeno podle
14 Výsledky pro "Vzpěračské tyče"
Filtr a řazení
Vzpěračské tyče

Nákup obouruční činky – jednoduché posilování

Činky jsou centrem silového tréninku a základem powerliftingu. Trhy a nadhozy, mrtvé tahy, farmářská chůze nebo veslování s činkami – intenzivní silový trénink jednoduše vyžaduje obouruční činky a odpovídající závaží.

Náš obchod nabízí nejen olympijské činky, ale také činky pro vzpírání, menší obouruční činky pro pohodlné domácí použití, speciální činky pro speciální cviky s činkami, a to vše s modulární spolehlivostí činkových systémů.

Obouruční činky a jejich místo v powerliftingu – intenzivní silový trénink pro pokročilé i začátečníky

Pro obouruční činky platí stejná pravidla jako pro ostatní volné váhy: na rozdíl od tréninku na přístrojích zde není předepsaný průběh zátěže. Trénink je tedy namáhavější, intenzivnější a především se při něm zapojuje mnohem více svalových skupin. Na lavičce nebo ve stoje při dřepu – dřep s oběma rukama vyžaduje nejen sílu, ale také koordinaci.

Cvičení s obouručními činkami není bezdůvodně klasickou a královskou disciplínou silového tréninku. Mezi tyto cviky patří bench press, mrtvý tah, shyb a overhead a také funkční trénink, jako jsou poskoky s činkou. Trénink s obouruční činkou je vždy výzvou, ať už s těžkými kotouči na čince, nebo bez závaží, protože tato činka nemá centrální těžiště, ale dvě těžiště na koncích činky. U olympijské činky s (normalizovanou) vlastní hmotností 20 kg to platí i bez kotoučů.

To je důležité zejména u cviků, jako jsou bench press, kliky, dřepy a mrtvé tahy, protože vyvážení hmotnosti, které musí tělo provést, zajišťuje mimořádně komplexní využití svalů. Správné provedení, které je samozřejmě nezbytnou podmínkou, vždy posiluje koordinační svalové skupiny, nohy a střed.

Modulární systém pro kompletní trénink

Náš obchod nabízí širokou škálu posilovacích tyčí, které individuálně a ergonomicky obohatí každý tréninkový program. Díky standardizovaným velikostem závitů (50 mm pro olympijské činky a menší 30 mm závity pro obouruční i jednoruční činky) jsou hřídele ideální pro montáž činkových kotoučů. Olympijské činky ve své špičce snadno unesou váhu několika set kilogramů.

Samozřejmě nabízíme také speciální tvary činek nebo sady činek. Specializované tvary umožňují lepší úchop například při zvedání nebo mrtvém tahu. Náš obchod nabízí perfektní tyč pro všechny možné cviky. Neexistují žádné kompromisy, pokud jde o požadovanou hmotnost, tvar, povrchovou úpravu nebo kvalitu.

Přestože profesionální trénink s obouručními činkami byl dlouho doménou posiloven, naše nabídka umožňuje snadný domácí trénink s obouručními činkami a závažími. Zejména menší a lehčí tyče jsou vhodné i pro začátečníky a děti a poskytují profesionální podmínky v domácí posilovně.

Větší síla a výkon – kupte si obouruční činku a trénujte profesionálně

Efektivní silový trénink, dynamický silový trénink a atletická svalnatá postava vyžadují správné fitness vybavení. Žádné vybavení není takovým synonymem pro silový trénink jako činka. Množství cviků, které lze s obouručními činkami provádět, umožňuje tak komplexní trénink, že lze efektivně a rozmanitě procvičit celé tělo i bez lavičky.

Díky našemu výběru různých obouručních činek najdou optimální činku pro své potřeby jak profesionální fitness studia, tak začátečníci, kteří hledají dokonalé vybavení pro svůj domácí trénink.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků