Nastavitelné lavice

Vyberte
Seřazeno podle
12 Výsledky pro "Nastavitelné lavice"
Filtr a řazení
Nastavitelné lavice

Posilovač břišních svalů pro zdravý a efektivní trénink břišních svalů

Každý sportovec i nesportovec sní o plochém a zpevněném břiše. S posilovačem břišních svalů z našeho obchodu se tento sen může stát skutečností a vy můžete konečně začít efektivně trénovat břišní svaly doma.

Náš obchod nabízí posilovače břicha pro profesionální použití, ale jsou vhodné i do každé domácí posilovny. Kombinace flexibilního vybavení profesionální kvality pro pevné jádro těla činí naši nabídku výjimečnou.

S posilovačem břišních svalů pro „pekáč buchet“ na břiše – silné břišní svaly a více

Břišní svaly jsou díky své přirozené fragmentaci svaly, které jsou snadno viditelné zejména při dobré úrovni tréninku. Předpokladem pro pekáč buchet na břiše (šest nebo dokonce osm jasně odlišených svalů) je svalový trénink a nízký podíl tělesného tuku. Trénink břicha se postará zejména o silně vyvinuté svaly a zřetelně vystupující svaly. Nejsou však důležité pouze z kosmetického hlediska. Břišní svaly a tělesné jádro se zásadním způsobem podílejí na stabilizaci našeho těla a držení těla.

Při tréninku břicha je však důležité provádět cviky především čistě a správně. Forma cviků pro začátečníky i pokročilé je často nedostatečná a nesprávně prováděné sklapovačky nebo zvedání nohou nejen snižují účinnost tréninku, ale hrozí i zranění. Stahování dolních břišních svalů také zatěžuje dolní část páteře, což může podporovat například výhřez ploténky.

Používání posilovače břišních svalů může toto riziko zranění snížit, ale zároveň lze zvýšit intenzitu cvičení. Ten je důležitý pro efektivní budování svalů, ale také pro podporu krevního oběhu, a tím i redukci tělesného tuku – obojí je důležité pro atraktivní svaly na břiše.

Nákup posilovače břišních svalů – silnější jádro těla a definované svaly

V našem obchodě najdete trenažéry břišních svalů pro začátečníky i profesionální vybavení pro studia nebo fitness centra v hotelech. Trénink břicha pro začátečníky se s podpůrným polštářem na břicho pro sklapovačky stává skutečnou hračkou, protože břicho se trénuje zdravým a efektivním způsobem bez zatížení dolní části zad. To je důležité zejména pro začátečníky, kteří se ještě nenaučili správnou techniku.

Pokročilí cvičenci mohou využít posilovač břišních svalů a lavičku v jednom. Lze je použít také na záda, boční břišní svaly nebo (díky expandérům) také na paže. To umožňuje flexibilní využití domácího posilovače břišních svalů, který se stane skutečně ideální tréninkovou kombinací, zejména pro domácí použití. Pro horní hranici výkonnostního spektra jsou vhodné kombinované posilovače břišních a zádových svalů. Díky široké základně a flexibilním podpěrám nabízejí nejen mnoho variant cvičení, ale snadno snesou i trénink s dalšími zátěžemi. Vyžadují více prostoru, ale jsou vhodnou volbou pro tělocvičny a studia.

Ať už se při cvičení zaměřujete na horní břišní svaly, boční břišní svaly nebo spodní část břicha, vysoce kvalitní vybavení v našem internetovém obchodě vám pomůže pokaždé správně provést požadované cviky.

Trénink břicha pro začátečníky i pokročilé

Posilovač břišních svalů je skutečně účinný zázrak. Rozšířením páky a úhlu lze zvýšit intenzitu nebo procvičit oblasti, na které se bez vybavení obtížně zaměřuje, jako jsou spodní a boční břišní svaly. Zároveň si začátečníci mohou díky posilovači břišních svalů usnadnit provádění cviků na břicho a trénovat tak mnohem efektivněji.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků