Eliptické trenažéry

Vyberte
Seřazeno podle
14 Výsledky pro "Eliptické trenažéry"
Filtr a řazení
Eliptické trenažéry

Eliptické trenažéry

Ti, kteří se chtějí vyhnout přeplněným posilovnám, drahým členstvím a dlouhým cestám, by si měli pořídit fitness zařízení domů, aby mohli kdykoli flexibilně cvičit a udělat mnoho dobrého pro své zdraví. Velmi oblíbený pro efektivní vytrvalostní a svalový trénink je eliptický trenažér, který je k dispozici v různých verzích a s různými funkcemi. Níže je vysvětleno vše, co stojí za to vědět: jak toto fitness zařízení funguje, pro koho je vhodné, jaké jsou výhody tréninku a jak vysoká je spotřeba kalorií při cvičení na eliptickém trenažéru?

Udržujte se v kondici s eliptickým trenažérem

Eliptický trenažér je jedním z nejoblíbenějších tréninkových zařízení. Umožňuje rychle a efektivně procvičovat různé části těla a svalové skupiny, například stehna, lýtka a prsní svaly, současně. Vytrvalý pohyb posiluje kondici, díky protichůdným pohybům paží a nohou se trénuje koordinace a podporuje metabolismus.

Cvičení je vhodné i pro začátečníky, protože kardio zařízení poskytuje sled pohybů a můžete si vybrat mezi různými úrovněmi obtížnosti. Mimořádně praktický je eliptický trenažér, který je skládací. Díky tomu jej můžete složit, když jej nepoužíváte, což je výhodné zejména při nedostatku místa.

Domácí eliptický trenažér - dobrá spotřeba kalorií a trénink, který šetří klouby

Eliptický trenažér umožňuje spálit velké množství kalorií v krátkém čase, protože zapojuje celé tělo. V závislosti na náročnosti a kondici je možné spálit až 700 kalorií za hodinu. Dobré je, že plynulý pohyb je velmi šetrný ke kloubům, takže trénink je příjemnější než běh. Eliptické trenažéry se proto doporučují lidem s nadváhou nebo zdravotními problémy.

Trénovat na něm mohou i lidé s problémy se zády nebo koleny. Klouzavé pohyby zlepšují pohyblivost kloubů, uvolňují záda a stimulují kardiovaskulární systém. Moderní přístroje mají integrovaný počítač, který zobrazuje různé hodnoty, např.:

  • ujetá vzdálenost
  • rychlost
  • kadence
  • spotřeba kalorií na eliptickém trenažéru
  • analýza tělesného tuku
  • pulz
  • uplynulý čas

Mnoho cvičebních úrovní, funkcí a programů, jako je výstup do schodů nebo intervalový trénink, umožňuje efektivní trénink.

Eliptický trenažér nebo běžecký pás? Jaké jsou rozdíly?

Na rozdíl od běžeckého pásu je při cvičení na eliptickém trenažéru v pohybu celé tělo, od nohou až po ruce. Zároveň se posiluje mnoho svalových skupin, nohy jsou trénovány podobně jako při běhu, ale klouby nejsou zatěžovány nárazy, protože nohy jsou stále v kontaktu s povrchem. Tím se zabrání kompresi. Cvičení na tomto zařízení je ve srovnání s běžeckým pásem méně namáhavé.

Nákup eliptického trenažéru

Udržovat se v kondici a přitom neopouštět byt nebo dům, to přesně umožňuje eliptický trenažér pro domácnost. Pomáhá zvyšovat kondici, vytrvalost a odolnost způsobem, který je nenáročný na klouby a spaluje velké množství kalorií. Cvičení pomáhá předcházet kardiovaskulárním onemocněním. Většina zařízení nabízí mnoho různých úrovní odporu, takže intenzitu lze upravit a trénink přizpůsobit všem úrovním fyzické zdatnosti. Pokud máte málo místa, je skládací eliptický trenažér ideální volbou. Moderní zařízení nabízejí hodnotné programy a funkce a ukazují pokrok.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků