Přenosná audio zařízení

Vyberte
Seřazeno podle
44 Výsledky pro "Přenosná audio zařízení"
Filtr a řazení
Přenosná audio zařízení

Přenosná audio zařízení

Přinášíme vám kvalitní ozvučení všude tam, kde ho potřebujete. Kromě vysokého výkonu si vás přenosná audio zařízení v našem e-shopu získají i svým atraktivním designem. Naše značkové reproduktory Malone nebo Vonyx se stanou středem vaší rodinné oslavy či hudební akce. Vyberte si ze široké nabídky electronic-star ještě dnes.

Výkonná nabíjecí baterie mobilních reproduktorů vám s přehledem vydrží několik hodin. Svou oblíbenou hudbu můžete bezdrátově přehrávat přes Bluetooth prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače. Další možností je použití USB vstupu, do kterého jednoduše vložíte svůj USB klíč. Samozřejmostí jsou také AUX vstup či vstup na kytaru. V nabídce našeho e-shopu najdete i audio zařízení s karaoke systémem, jejichž součástí jsou bezdrátové mikrofony

Hledáte aktivní reproduktor kompaktních rozměrů? Máme pro vás mobilní zařízení s vytahovací rukojetí a kolečky pro pohodlný přesun. Výběr umístění není rovněž žádný problém. Naše reproduktory dokáží odebírat svůj provozní proud z běžných zásuvek, jakož i autobaterie nebo integrovaného akumulátoru.

Při každé správné party by také nemělo chybět pořádně osvětlení. Nakupte výhodně reproduktory se zabudovaným LED osvětlením, jehož barvy se mění v závislosti na rytmu hrající hudby. Vaše oslava nebo vystoupení se rázem změní na světelnou show. Díky audio systémům z našeho e-shopu tak připravíte svým nejbližším nezapomenutelný zážitek!

 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků