Odšťavňovače

Hledáte nový odšťavňovač do své domácnosti? V nabídce electronic-star najdete vysoce kvalitní odšťavňovače ovoce a zeleniny, díky kterým budete mít doma vždy čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy. Začněte žít zdravěji a pořiďte si nový lis na ovoce. Zapomeňte na slazené nápoje a přidejte do svého jídelníčku zdravější alternativy.

Na výběr u nás máte lisy na citrusy a lisy na ovoce a zeleninu. Díky odšťavňovači pomerančů a jiných citrusů budete mít svůj příjem vitaminů pevně v rukou. Jednoduchým stlačením páky budete mít chutnou šťávu z grepů, limetek či citronů. Získáte ji zcela jednoduše a bez námahy.

Lisy na ovoce a zeleninu najdete u nás díky našim značkám OneConcept a Klarstein. Odšťavněte si čerstvě dozrálé ovoce ze své zahrady bez vaření a elektřiny. Získejte lahodnou šťávu z jablek, bobulovin nebo třešní. Naše odšťavňovače jsou velmi kvalitní a jejich obsluhu zvládnete bez nejmenších problémů.

Potřebujete rozmixovat i jiné potraviny jako ovoce a zeleninu? Mohly by se vám hodit i naše výkonné multifunkční mixéry. Na výběr máte různé druhy ponorných či stolních mixérů a díky nám se můžete naučit i vyrábět skvělé smoothie nápoje. Začněte žít zdravěji díky spotřebičům z e-shopu electronic-star.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků