Minitrouby

Hledáte praktický způsob, jak upéct maso nebo jiné potraviny bez toho, abyste potřebovali velkou horkovzdušnou troubu? Vyzkoušejte naše kuchyňské minitrouby, které najdete v nabídce e-shopu electronic-star. O kvalitu a jedinečný design se starají naše značky OneConcept a Klarstein.

Minitrouby Klarstein jsou prostorově úsporné a hodí se do každé menší domácnosti, pro zahrádkáře či chalupáře. Připravte si ve své nové minitroubě kompletní oběd od pizzy, přes koláče a pečené kuře až po další chutné dobroty. Potřebujete rychle ohřát jídlo? Stačí zapnout tohoto moderního a funkčního pomocníka.

 

Přeci jen jste si oblíbili pečení ve velkém? V naší nabídce se nachází i kvalitní a designové trouby větších rozměrů. Pokud si rádi připravujete jídlo pečením nebo grilováním, z naší nabídky by vás mohli oslovit i naše zahradní a kuchyňské grily nebo horkovzdušné fritézy. V electronic-star si nový kuchyňský spotřebič vybere opravdu každý.

Naše stylové minitrouby šetří váš čas a prostor v kuchyni. K dispozici máte různá nastavení a funkce, díky kterým můžete připravit jídla na rozličné způsoby. Mražená pizza, pečená zelenina nebo opečené kuře na otočném špízu – to všechno vykouzlíte na našich elektrických horkovzdušných minitroubách.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků