Fritézy

Vyberte
Seřazeno podle
34 Výsledky pro "Fritézy"
Filtr a řazení

Fritézy

Hledáte novou fritézu do vaší domácnosti? Nová horkovzdušná fritéza vám usnadní přípravu smažených jídel. Naše fritézy Klarstein se vyznačují vysokou kvalitou a stylovým provedením. Začněte se stravovat zdravěji, naše fritézy pracují s minimálním množstvím oleje a praží jen horkým vzduchem.

Teplovzdušné fritézy Klarstein působí futuristicky a přistupují inovativně ke klasickým kulinářským technikám, jako jsou grilování, fritování či pečení. Všechny tyto činnosti spojují do jedné, čímž umožňují rekordně rychlou a zdravou přípravu masa, ryb nebo zeleniny. Teplovzdušné fritézy umožňují smažení a grilování čerstvých, ale i mražených surovin.

Rádi jídla grilujete či smažíte? V naší nabídce naleznete i jedinečné a praktické minitrouby, které šetří váš čas a prostor. Pokud máte rodinný dům a rádi grilujete na zahradě, potěší vás náš široký výběr zahradních grilů. V nabídce máme i šikovné kuchyňské grily na přípravu těch nejchutnějších pokrmů.

Vyberte si kvalitní fritovací hrnec či fritézu z nabídky e-shopu electronic-star. Můžete se těšit na přípravu jídel bez tuku. Nemusíte se bát, chuť zůstane nezměněna a dokonce i hranolky budou díky našim fritézám vždy lahodné a křupavé. Přesvědčte se o tom nákupem online již dnes. V naší nabídce se nacházejí jen kvalitní a stylové kuchyňské spotřebiče.

 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků