Zahradní stoly

Vyberte
Seřazeno podle
27 Výsledky pro "Zahradní stoly"
Filtr a řazení
Zahradní stoly

Koupě zahradního stolu

Zahradní židle jsou v zeleném ráji nepostradatelné, ale skutečně dokonalé a útulné se stanou až se stolem na zahradu, terasu nebo balkon. Výběr je působivý. Ať už se jedná o malé nebo větší modely, kulaté nebo čtvercové zahradní stoly, každý si najde to své. Chcete skládací zahradní stůl? Můžete si koupit zahradní stůl, který vám bude nejlépe vyhovovat. To platí i pro různé materiály a barvy.

Zahradní stůl – nepostradatelný kus venkovního nábytku

Na zahradě, terase nebo balkoně by neměl chybět moderní stůl. Většinou je to hlavní prvek. Venkovní prostor se tak stává útulným. Den můžete začít pohodovou snídaní venku nebo ho zakončit večer s rodinou. Zahradní stůl je užitečný po celý den. Existuje celá řada různých modelů. Při nákupu dbejte na estetiku, správnou velikost, praktické využití a vysokou kvalitu.

Zahradní stůl – různé typy

Pokud si chcete koupit zahradní, balkonový nebo terasový stůl, v internetovém obchodě nenajdete nic lepšího. Díky různým modelům, například skládacímu nebo rozkládacímu stolu, si můžete vybrat tu správnou variantu, která bude vyhovovat vašim potřebám a vkusu. Inspirujte se online trendy:

Zahradní rozkládací stůl

V závislosti na tom, kolik hostů hostíte nebo zda rádi pořádáte venkovní večírky, může být skládací stůl dobrou volbou. Je praktický, protože na jedné straně šetří místo a na druhé straně se kolem ní vejde spousta hostů. Jak název napovídá, stůl můžete zvětšit několika jednoduchými kroky. Měl by být alespoň 140 cm dlouhý a 80 cm široký pro šest osob.

Skládací zahradní stůl nebo stolek

Pokud je na zahradě nebo na terase i na balkoně málo místa, je kromě menších čtvercových modelů velmi užitečný také skládací stůl, například kulatý skládací stůl Burgos z polyratanu. Pokud sedíte společně v menší skupině, můžete zůstat kompaktní a ušetřit místo. Skládací stůl lze snadno skladovat a přenášet, například s sebou do kempu nebo k jezeru. Pokud hledáte trvalý odkládací prostor, ale máte málo místa, je vhodný i malý odkládací stolek, například bistro stolek Patras Lux s trojnožkou jako moderní mramorový odkládací stolek.

Nábytek do obývacího pokoje

Stále více lidí se také rozhoduje pro nábytek do obývacího pokoje: nízké zahradní stolky z různých materiálů se zde kombinují s pohodlným sedacím nábytkem, jako jsou křesla a židle. Stůl Theia je díky polyratanovému potahu a skleněné desce velmi moderní.

Stoly z různých materiálů

Polyratan vytváří pocit pohodlí. Stoly se snadnou údržbou jsou odolné vůči chladu a vlhkosti. Aby byly chráněny před UV zářením, měly by být dlouhodobě umístěny na stinném nebo krytém místě. Dřevěné stoly vyzařují přirozenost a teplo. Poutavé jsou také stoly z hliníku a skla, jako je například stůl Tenerife. Lehký hliníkový materiál odolný proti korozi a povětrnostním vlivům je ideální i pro časté přenášení. Kovový nábytek vypadá elegantně. Snadno se udržuje, je odolný vůči povětrnostním vlivům a lze jej ponechat venku i v zimě, pokud je zahradní stůl opatřen vhodným lakem, který zajistí jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům. Aby si zachovala svůj krásný lesk, skladujte ji na podzim a v zimě na suchém místě.

Zahradní stůl – Důležité vlastnosti

Který zahradní stůl si pořídíte, záleží na tom, kolik místa máte k dispozici, k čemu ho chcete používat a jak vypadá vaše zahrada, terasa nebo balkon. Sortiment v internetovém obchodě se vyznačuje robustností, vysokou stabilitou, odolností vůči povětrnostním vlivům a nadčasovým designem. Stůl lze navíc chránit před povětrnostními vlivy krytem. Je léto? K dispozici jsou také luxusní zahradní stoly s vestavěnými chladicími boxy na nápoje. Naopak v chladném počasí je skvělým modelem vyhřívací stůl s infračervenou topnou trubicí.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Které rozměry jsou ideální?

Pro čtyři až šest osob by měl být stůl 150 cm dlouhý a 70 cm široký. Zde můžete umístit dvě židle na dlouhé strany a jednu na krátké strany. Pro dvě osoby stačí kulatý stůl o průměru 50 až 60 cm. Ideální je také čtvercový stůl malého formátu. Ideální výška je 70 cm.

Která forma je vhodná?

Měl by to být kulatý, obdélníkový nebo čtvercový stůl? U kulatého nebo oválného zahradního stolu se lépe komunikuje. Nikdo nesedí v čele a všichni mají pocit rovnosti. Čtvercové stoly mají tu výhodu, že se k nim v delší verzi vejde více lidí.

Které funkce jsou praktické?

Pokud je třeba stůl snadno uskladnit, je dobrou volbou skládací stůl. Pokud k vám často chodí návštěvy, měli byste zvolit skládací stůl. Malé odkládací stolky jsou praktickým doplňkem, například vedle zahradního lehátka, nebo jsou v některých případech vhodné i jako balkonový stolek.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků