Vodácké potřeby

Vyberte
Seřazeno podle
37 Výsledky pro "Vodácké potřeby"
Filtr a řazení
Vodácké potřeby

Značka Klarfit přináší na trh kvalitní nafukovací paddleboardy, se kterými pohodlně zdoláte řeky i jezera. Dodávané jsou v balení s kompletním potřebným vybavením – plovací deska, teleskopické pádlo, bezpečnostní popruh na nohu, příslušenství na opravu či vysokotlaká pumpa. Všechny díly charakterizuje malý objem, nízká hmotnost a vysoká stabilita.

Nejběžnějším typem paddleboard na trhu je tzv. allround tvar. Tento plovák je určen zejména na odpočinek a jeho velikost se vybírá podle váhy uživatele. Radost udělá i začátečníkům, které láká vodní dobrodružství. Paddleboard je vhodný pro všechny věkové kategorie. Zabaví se při něm děti, dospělí i senioři. Stačí si jen vybrat svého favorita z naší nabídky.

Tréninkové a nepromokavé vaky značky Yukatana jsou neodmyslitelnou součástí každé vodácké výpravy. Extrémně odolný materiál z nepromokavé plachtoviny poskytuje účinnou ochranu proti vodě, větru, sněhu, prachu či špíně. Jednoduchým srolováním se vak uzavře a komfort při nošení zajišťují nastavitelné popruhy přes rameno. Alternativně se dá vak nosit pomocí držadla i v jedné ruce.

Hledáte vozík na kajak? Přeprava vašeho kajaku bude s našimi vozíky hračkou. Skládací hliníkovou konstrukci lze zatížit až do 60 kg, přičemž uzavřenou loďku chrání před poškozením polstrované pěnové podložky. Navíc pneumatiky z pryže se dají demontovat během několika vteřin a bez použití nástrojů. Rozkládací konstrukci tak bez problémů přepravíte v kufru auta nebo přímo v kajaku.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků