Posilovací stroje

Vyberte
Seřazeno podle
1 Výsledky pro "Posilovací stroje"
Filtr a řazení
Posilovací stroje

Chcete si doma vytvořit vlastní domácí posilovnu? V nabídce našeho online obchodu electronic-star najdete kvalitní stroje a vybavení určené k posilování. Splňte si své fitness cíle a vyberte si nové posilovací lavice, činky, hrazdy, bradla, kotouče, hřídele či celé multifunkční fitness věže. S našimi stroji si zlepšíte kondičku okamžitě.

Nabízíme vám kvalitní fitness produkty do vaší soukromé posilovny od našich exkluzivních značek jako Klarfit a Capital Sports. U nás najdete vše pro svůj silový trénink. Mimořádně oblíbené jsou posilovací fitness věže s více funkcemi, protože pomáhají k efektivnímu procvičení všech svalových skupin.

Hledáte stroje na kardio? Podívejte se i na naše trenažéry, běžecké pásy nebo cyklotrenažéry. Kardio cvičení výtečně doplňují silové tréninky. Díky trenažérům si posilníte ten nejdůležitější sval, srdce. Pravidelné cvičení navíc posiluje imunitu a mělo by být součástí zdravého životního stylu.

Chcete žít zdravěji? Možná vás zaujme i naše nabídka spotřebičů do kuchyně, jako jsou mixéry na smoothie, odšťavňovače ovoce nebo domácí jogurtovače. V e-shopu electronic-star najdete vše, co potřebujete k lepší kondici a zdravějšímu životnímu stylu. Pořiďte si vybavení do své domácí posilovny už dnes.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků