Sterilizátory

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. Sterilizátor OneConcept je rychlý, jednoduchý na obsluhu a bezpečný pomocník v každé domácnosti s malým dítětem. Zdraví a bezpečí vašeho děťátka jsou prvořadé. Postará se o ně naše vysoce kvalitní značka OneConcept.

Za šest minut dokáže sterilizátor lahviček pomocí vodní páry efektivně a ekologicky sterilizovat dětské lahve, dudlíky či kousátka. Právě pro novorozence je hygiena nesmírně důležitá. Důkladnou sterilizací ochráníte své děťátko před bakteriemi a jinými nebezpečnými organismy. 

Sterilizujte pohodlně všechny lahvičky svého děťátka. Nezáleží na jejich velikosti, nás sterilizátor je prostorný a praktický. Po ukončení procesu čištění se zařízení automaticky vypne a uchovává lahve a ostatní předměty sterilní ještě další tři hodiny. Na umístění menších částí je přístroj vybavený praktickou přihrádkou.

Připravte svým dětem chutnou dětskou stavu. S její přípravou vám pomohou naše multifunkční mixéry. Zdravá ovocná šťáva je ta pravá pochoutka pro všechny větší děti, náš odšťavňovač zvládne její přípravu za několik málo vteřin. Připravujte dětem zeleninu i maso vařené v páře. Vyberte si nový parní hrnec z naší nabídky.

 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků