Elektrické kamna

Vyberte
Seřazeno podle
33 Výsledky pro "Elektrické kamna"
Filtr a řazení
Elektrické kamna

Elektrická kamna

Elektrická kamna vám umožní vytápět domácnost či chalupu bez práce a kouře, a zároveň představují mimořádně stylový doplněk. Jejich výhodou je snadná obsluha a variabilita při umístění – nemusíte se omezovat vývodem do komína. Jak elektrická kamna fungují a jak vybrat ta nejlepší právě pro vás?

Elektrická kamna se skvěle hodí jak do domácnosti, tak i na chalupu, kam díky svému unikátnímu vzhledu perfektně zapadnou. Skvěle se hodí pro ty, co si chtějí dopřávat útulnou atmosféru bez práce a představují ideální alternativu pro domácnosti, v nichž chybí vývod do komína. Oheň, který v kamnech plápolá, vypadá jako opravdový, a také vás stejně tak zahřeje, pokud budete chtít. Naše nabídka skýtá elektrická kamna různých designů a velikostí, takže si snadno vyberete model, který bude se stylem vaší domácnosti krásně ladit.

Jak fungují elektrická kamna

Elektrická kamna, jak už jejich název napovídá, potřebují ke svému provozu připojení do elektrické sítě. Při zapnutí vytváří reálný efekt ohně, o nějž se stará větrák, který je většinou schovaný v jejich spodní části a nijak tedy nenarušuje vzhled kamen.

Výhody elektrických kamen:

  • Jednoduchá instalace i obsluha.
  • Nepotřebují odtah do komína.
  • Oheň bez sazí a zápachu
  • Fungují i jako topidlo s nízkou spotřebou energie.
  • Možnost dálkového ovládání.
  • Stylový doplněk do rodinného domu, bytu i na chalupu.

Elektrická kamna můžete využívat po celý rok

Elektrická kamna fungují i jako topidlo s nízkou spotřebou energie. Nečekejte však, že by zcela vytopila domácnost a nahradila tak další zdroje tepla – jejich výkon je nastaven tak, aby kamna příjemně ohřála své blízké okolí. Některé modely elektrických kamen ale lze používat i bez funkce vytápění, takže si budete moci dopřávat efekt ohně klidně i během letních večerů.

Jak vybrat elektrická kamna?

Pokud vybíráte elektrická kamna, zaměřte se na jejich výkon, rozměry, funkce a samozřejmě i vzhled.

Elektrická kamna a jejich výkon

Funkci ohřevu nabízí většina elektrických kamen. V tomto módu elektrická kamna fungují jako přímotop – místnost tedy příjemně zahřejí a efektu ohně dodají náležitou realističnost. Výkon elektrických kamen se udává ve Wattech a platí, že čím větší je místnost, v níž budou kamna umístěná, tím by měla mít vyšší výkon, pokud si s nimi chcete přitápět. Řada modelů nabízí regulaci výkonu, která vám umožní nastavit si více úrovní výhřevu a zvyšuje úspornost kamen.

Ovládání a funkce elektrických kamen

Elektrická kamna potěší i snadným ovládáním a funkcemi, které klasická kamna na dřevo nenabízí. Řada modelů je vybavena dálkovým ovladačem, takže kamna můžete ovládat, aniž byste se museli zvednout. Některá elektrická kamna pak nabízí regulaci výkonu nebo časovač, díky němuž si nastavíte přesnou dobu jejich chodu.

Elektrická kamna zapadnou do vašeho interiéru

Elektrická kamna jsou k dostání v různých velikostech a designech. Snadno si tak vyberte kamna, která do vaší domácnosti dokonale zapadnou. Kompaktní modely se hodí do malých pokojů či na chatu, velké se stanou dominantou místnosti. Elektrická kamna na první pohled nerozeznáte od těch na dřevo a v naší nabídce najdete jak černé, tak i bílé modely.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků