Automatické kávovary

Vyberte
Seřazeno podle
20 Výsledky pro "Automatické kávovary"
Filtr a řazení
Automatické kávovary

Nakupujte levné kávovary online

Pomalu se ráno rozjíždíte bez kávy? Pointa je jasná: kávovar je potřeba! Ať už se jedná o stylový model pro elegantní pracovní desku ve vaší kuchyni nebo kompaktní kávovar pro přestávku v kanceláři: u Electronic Star si můžete objednat kávovar jako plně automatický přístroj nebo zcela klasický s termoskou za výhodnou cenu. Kromě klasických kávovarů si můžete pořídit také kávovar, který připravuje více než jen kávu.

Kávovar s mlýnkem na zrnkovou kávu a modely s běžným filtrem

Pokud dáváte přednost spotřebiči bez zbytečných příkras, může vám udělat radost kávovar s termoskou. Je vybaven jednoduchým kávovým filtrem, je vhodný pro již namletou kávu a udržuje ji déle horkou. Případně vám nabízíme možnost zakoupení plně automatického kávovaru. Naplníte ji celými zrny, která kávovar předem spaří a namele na místě. Některé modely připravují kromě café crema také cappuccino a latte macchiato. Mají speciální jednotku pro napěnění mléka. Spotřebiče 2 v 1 mají také funkci přípravy čaje. Kávovar s portafiltrem je vhodný pro přípravu espressa.

Kávovar se širokou škálou praktických funkcí

Zatímco je kávovar v provozu, můžete tento čas využít k jiným činnostem. Praktický časovač přinese horký nápoj na místo. V našem internetovém obchodě si navíc můžete pořídit zařízení s automatickým vypínáním. Zabraňuje přehřátí varné desky a minimalizuje riziko požáru. Kromě kávovaru s termoskou si můžete koupit také model s ohřívačem šálků. Díky tomu se káva nejen lépe pije, ale také nestárne. Přístroje s LED displejem se ovládají velmi pohodlně díky jednoduchému dotyku prstu.

Nákup kávovaru - s těmito tipy pro výběr ideálního modelu

Pokud vám někdo zavolá do kanceláře, může to u lahodné kávy trvat o něco déle. Kávovar s termoskou udržuje nápoj horký i během ztraceného času. Pokud dáváte přednost vůni čerstvě namletých kávových zrn, mohl by se vám líbit kávovar s mlýnkem. Kávovar s portafiltrem vykouzlí espresso nebo kávu s úžasnou pěnou. Milovníci kávy Latte macchiato si ji zamilují díky extra nadýchané mléčné pěně. Chcete do své kuchyně model v retro stylu? V našem obchodě je k dispozici zářivě červené zařízení s efektem "wow". Vyberte si svůj oblíbený model!

Často kladené otázky o kávovarech

Jaké jsou výhody kávovaru s mlýnkem?

S takovým strojem chutnají zrna velmi intenzivně. Ideální, pokud máte rádi trochu silnější kávu. Každý šálek kávy se navíc připravuje pouze tehdy, když jste připraveni na dávku kofeinu. Maximální čerstvost je zaručena.

Jak fungují kávovary s portafiltrem?

Nejprve se voda ohřeje na požadovanou teplotu. Ta se pak pod vysokým tlakem protlačí sítem naplněným mletou kávou. Proto je při výběru portafiltrů velmi důležitý tlak čerpadla. Ideální hodnota je 8 až 15 barů.

Jak časově náročné je čištění kávovarů?

Pokud chcete snížit nároky na čištění na minimum, doporučujeme použít klasický filtrační stroj. Modely s mlýnek vyžadují další údržbu. Zejména čištění výpustí kávy a trysek na mléko vyžaduje jemný dotek.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků