Clubbell závaží

Clubbell závaží: trendové rozšíření tréninku s činkami

Cvičení s Clubbell závažím je díky propracované koncepci tréninku svalů paží, ramen, zad a rukou velmi oblíbenou novinkou ve fitness průmyslu. Nákup Clubbell závaží je rozumný nápad, pokud jde o silový trénink, který se vyznačuje vysokou účinností. Co je to za sportovní vybavení? Na co si dát pozor při nákupu Clubbell závaží? Společnost Capital Sports nabízí Clubbell závaží v různých provedeních a má odpovědi i na tyto otázky. Je čas nahlédnout do zákulisí jednoho z nejvyhledávanějších sportovních trendů současnosti.

Kužel pro trénink švihu a cokoli, kromě činky

Clubbell závaží nelze v první řadě zaměňovat s činkami, protože nabízejí zcela jiný typ cvičení. Umožňují funkční silový trénink, který kombinuje různé osobně stanovené cíle. Jedná se především o sílu, stabilitu a koordinaci, ale také o trénink rovnováhy a zlepšení vytrvalosti. Cvičení s těmito kužely lze do jisté míry přirovnat ke cvičení s kettlebell.

Clubbell závaží jsou určena pro opakované pohyby paží, přičemž odstředivá síla je pro tento typ tréninku klíčová. Posiluje svalstvo paží a celého trupu, včetně ramen, zad a paží. Cílem je využít odstředivou sílu k posílení. Trénink s Clubbell závažím je obvykle vnímán jako příjemný a zároveň efektivní.

Kromě toho jsou Clubbell závaží výborné pro rehabilitaci po úrazech. Současně je lze používat preventivně, zpevněním svalů se předejde zraněním.

Pro koho je trénink s Clubbell závažím obzvlášť vhodný

Závaží Clubbell mohou být součástí pravidelného tréninku sportovních nadšenců. Obzvláště velkou přidanou hodnotu nabízejí také sportovcům, kteří je používají k rozcvičení. Plavci, tenisté, ale i mistři bojových umění rádi využívají toto gymnastické nářadí, známé již tisíce let, k rozcvičení před tréninkem.

Nákup Clubbell závaží: na těchto kritériích záleží

Při výběru správného Clubbell závaží je důležité, aby se kužel dal snadno uchopit do ruky. Měla by se pohodlně držet v ruce, aby bylo dosaženo vysoké účinnosti. Rukojeť závaží clubbell, které jsou k dostání u společnosti Capital Sports, je mírně zdrsněná. Díky tomu nevyklouznou ze zpocených rukou. Spodní strana kuželů je plochá, takže mohou zůstat položené naplocho a nekutálejí se.

Kupte si kvalitní Clubbell závaží ve špičkové kvalitě od společnosti Capital Sports online

Klasické gymnastické kužely v novém designu přicházejí v prémiové verzi od společnosti Capital Sports. Jsou vyrobeny výhradně z lité oceli, jsou velmi pevné, a proto mají vynikající přilnavost. Dvoubarevné práškové lakování v modré a černé barvě zvýrazňuje vysokou kvalitu kuželů. Aby bylo možné splnit různé požadavky na individuální funkční trénink, jsou v internetovém obchodě k dispozici závaží clubbell v různých hmotnostních kategoriích. Začátečníci mohou začít s lehčími hmotnostmi a postupně se propracovat k vyšším váhovým kategoriím. V rámci jednoho tréninku je také možné kombinovat různé hmotnosti.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků