Konvektory

Vyberte
Seřazeno podle
42 Výsledky pro "Konvektory"
Filtr a řazení

Konvektory

Konvektory

Moderní řešení vytápění

Vychutnejte si sychravé dny v teple vašeho domova. O váš komfort a okamžitý hřejivý pocit se postarají konvektory německé značky Klarstein, OneConcept či Duramaxx. Konvektory patří k nejekonomičtějším způsobům vytápění, což pro vás znamená i nižší investiční náklady. Jediné, co potřebujete, je elektrické vytápěcí zařízení a zdroj elektrické energie. Tato zařízení jsou šetrná nejen k vaší peněžence, ale i k životnímu prostředí. Většina konvektorů je v současné době velmi úsporná a dbá o to, aby nedocházelo k plýtvání elektrickou energií.

Jednoduché a praktické

Jednou z největších výhod těchto zařízení je, že jsou nenáročné a snadno se obsluhují i udržují. Nemusíte se trápit s instalačními pracemi ani s každoroční revizí. Elektrické vytápění můžete využít jako hlavní zdroj vytápění nebo bude sloužit jako doplněk k centrálnímu systému vytápění. Díky spolehlivému a úspornému provozu je ideální volbou pro vytápění rodinných domů i bytových jednotek. Perfektně se hodí i do kanceláří či do víkendových chat. Jejich hlučnost je minimální a přesná regulace teploty je samozřejmostí.

Maximální komfort

U nás si můžete vybrat z bohaté nabídky elegantních designů konvektorů v různých barvách, které dokonale zapadnou do každého interiéru. Můžete je libovolně umístit na stěnu, jako například Klarstein HT007GL. Je to stylový konvektor, který má přední stranu z černého bezpečnostního skla, LCD displej s podsvícením a dotykový panel, což umožňuje jednoduché ovládání. Montáž na stěnu není jen prostorově úsporná, ale vizuálně působí nadmíru elegantním a nerušivým dojmem. Další možností jsou zařízení na kolečkách, která můžete podle libosti přesouvat. Klarstein Bornholm je v tomto případě ideální volbou, která vás určitě nezklame. Absolutním hitem letošní sezóny je Klarstein Skyscraper Heat, což je extra stabilní, odolné, tiché a pro alergiky vhodné keramické výhřevné těleso.

Vracejte se během chladných dní do teplého domova i vy.

Přihlášení