Retro lednice

Vyberte
Seřazeno podle
34 Výsledky pro "Retro lednice"
Filtr a řazení
Retro lednice

Retro lednice

Retro lednice se stane ozdobou vaší kuchyně. Tyto chladničky kombinují netypický design s moderními funkcemi, díky čemuž plní jak estetickou funkci, tak i vaše požadavky na funkčnost a energetickou úspornost. Retro lednice jsou hitem posledních let, takže můžete vybírat z bohaté nabídky, ať už barev a provedení, tak i velikostí.

V našem e-shopu najdete skutečně velkorysou nabídku retro ledniček. Standardní retro chladničky kombinované s mrazákem jsou vhodné pro klasické domácnosti. Tuto nabídku doplňují malé retro lednice, které najdou využití v kancelářích, malých bytech nebo na chatě a řešení pro vás máme i v případě, že sháníte retro chladničku na nápoje. Ponořte se s námi do světa krásných barevných lednic a vyberte si tu svou.

Obsah

Jaké retro lednice najdete v naší nabídce?

V našem bohatém sortimentu si retro lednici vybere skutečně každý. Podívejte se, jaké modely retro lednic u nás seženete:

  • Kombinované retro lednice disponují chladicí i mrazicí částí. Jsou stejně velké jako klasická chladnička, odlišují se ale jedinečným designem. Hodí se do klasických vícečlenných domácností.
  • Malé retro lednice najdou využití na chatě, v kanceláři, na studentských kolejích nebo v garsonce. Jsou vyvedené v kompaktních rozměrech a mohou disponovat i mrazicí částí.
  • Retro lednice na nápoje se opět skvěle hodí do kanceláří, provozů nebo na chatu. Nemají klasické police a jsou konstruovány tak, abyste do nich pohodlně umístili nápoje různých rozměrů.

Jaké výhody nabízí retro lednička a pro koho se hodí?

Největší výhodou retro lednice je jednoznačně její design. Retro chladničky jsou zpravidla vyvedené v netypických barvách, jako je červená, krémová, modrá a další. Na své si ale přijdete, i když preferujete černou či bílou barvu. Unikátní vzhled retro lednice totiž doplňují zaoblené tvary, které normální chladničky nemají. Často je jejich součástí i stylové retro madlo k otevírání dvířek.

Retro lednice se tak skvěle hodí pro všechny, kdo si potrpí na netradiční design a chtějí svou kuchyň vybavit spotřebičem, který nikdo nepřehlédne. Řada výrobců, jako například značka Klarstein, pak nabízí i další spotřebiče laděné do retro designu. Chladničku tak můžete doplnit například rychlovarnou konvicí, topinkovačem, digestoří a dalšími kuchyňskými pomocníky ve stejném designu. Vaše kuchyň tak bude mimořádně osobitá.

I retro lednice disponují moderními funkcemi

Navzdory retro designu nejsou chladničky v naší nabídce žádné retro. Těšit se můžete na všechny moderní funkce, které současné lednice nabízejí. Jaké to například mohou být?

  • Systém EcoExcellence zaručuje nízkou spotřebu energie.
  • Automatické odmrazování šetří energii i váš čas. Odmrazování je díky němu mimořádně rychlé a snadné.
  • Zóna prodloužené čerstvosti vytváří optimální podmínky pro skladování ovoce a zeleniny, takže čerstvé potraviny vydrží déle svěží, chutné a šťavnaté.
  • Zaměnitelné otevírání dvířek vám dodá svobodu při hledání ideálního místa pro chladničku.
  • Vnitřní osvětlení dokonale osvítí každé zákoutí chladničky.

Jak vybrat retro lednici?

Při výběru retro lednice hraje prim nejen design a funkce, ale i její velikost, uspořádání vnitřního prostoru a energetická náročnost. Přečtěte si, jaké jsou možnosti a co všechno při výběru retro lednice zvážit.

Velikost a vnitřní objem retro chladničky

V první řadě je třeba uvážit, jak velkou lednici vlastně budete potřebovat.

Kombinované retro lednice

Kombinovaná retro chladnička se hodí do klasických domácností. Má většinou velikost standardní lednice, několik polic v chladicí části, boxy (většinou dva nebo tři) v samostatné mrazicí části a samozřejmě i police ve dveřích, které slouží k uskladnění nápojů, vajec, jogurtů a dalších užších věcí. Mrazák může být umístěn v horní nebo spodní části.

Malé retro lednice

Malé retro lednice se hodí pro jednotlivce, do kanceláří, na koleje nebo na chatu. Díky <