Kuchyňské sety

Vyberte
Seřazeno podle
1 Výsledky pro "Kuchyňské sety"
Filtr a řazení

Kuchyňské sety

Zařizujete si novou kuchyň a hledáte stylové kuchyňské spotřebiče, které budou spolu perfektně ladit? Mysleli jsme na každého, kdo chce mít moderně a designově zařízenou domácnost, a proto vám přinášíme kuchyňské sety spotřebičů, které společně promění vaši kuchyň na netradiční místo.

Naše kuchyňské sety vám ušetří čas s výběrem několika různorodých spotřebičů. Vyzkoušejte například náš set kávovar, rychlovarná konvica a topinkovač, díky kterému vykročíte do nového dne vždy plný energie. Další snídaňový set sestává z rychlovarné konvice a topinkovače, oba jsou v jedinečném retro designu.

 

 

Ten, kdo klade při přípravě jídel důraz na kvalitu, ví, že kvalitní spotřebiče jsou základem každé správné kuchyně. Naše kuchyňské roboty jsou vynikajícími pomocníky. Hnětení, mísení, šlehání či míchání ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Vyberte si nový kuchyňský robot v setu spolu s dvou a stylovými 5 litrovými miskami z nerez oceli.

Zařizujete novou kuchyň nebo jen chcete vylepšit své stávající bydlení novými spotřebiči pro domácnost? Z nabídky electronic-star si vybere každý. Čekají na vás lednice, mrazničky, myčky nádobí či pečící trouby vysoké kvality v jedinečném provedení. Nakupte nové kuchyňské sety spotřebičů online již dnes.

 

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků