Nejprodávanější Fitness a sport


Zobrazit podle:

Populární kategorie


Fitness a sport – pohybem k zdravějšímu způsobu života!


Pravidelné cvičení a pohyb jsou zdravé a mají množství výhod. Lidé, kteří pravidelně cvičí, mají víc síly, energie a odolnosti na zvládání každodenních povinností. Už po pár týdnech pravidelného cvičení pocítíte zvýšenou energii a vitalitu, budete mít víc síly a budete flexibilnější, a to bez ohledu na věk. Zkuste tedy z pravidelného cvičení udělat Vaši každodenní rutinu. Navíc ten pocit po dobře odvedeném tréningu je k nezaplacení!

U nás is můžete vybrat produkty na fitness vyhovující Vašim potřebám. Naše portfólio obsahuje fitness a sportovní stroje a pomůcky na kompletní sestavení domácí posilovny. Vyberte si z široké nabídky posilovacích strojů od jednoduchých posilovacích lavic až po power racky. Ty jsou ideální na domácí cvičení, protože nezaberou moc místa a přitom pokryjete cvičení všech hlavních svalových skupin jedním přístrojem.
Na každodenní tréning jsou ideální trenažéry, mezi nejpopulárnější a nejprodávanější kardio stroje patří hlavně rotopedy. Běh nebo chůze na běžeckých pásech zabezpečí pravidelný pohyb a udrží Vás v kondici během celého roku, nezávisle na počasí. Posilování rukou i nohou zároveň Vám dokonale umožní eliptické trenažéry. Veslovací trenažéry zase zabezpečí zvýšení vytrvalosti s minimální potřebou prostoru. Máme opravdu širokou nabídku produktů značek Klarfit a Capital Sports pro Váš silový nebo vytrvalostní tréning, ze které si určitě vybere každý.
Stále populárnějším se stává tzv. funkční tréning. Za tímto účelem u nás v nabídce najdete optimální zařízení. Mnohá ze zařízení můžete ihned začít užívat bez zbytečného vrtání do stěn, vyzvedli bychom nástěnné hrazdy a bradla nebo dveřní a samodržící hrazdy. Činky a různá závaží či kettlebelly Vám umožní zvolit si to správné zatížení při tréningu. Vyberte si i z naší nabídky fitness příslušenství, kde najdete podložky na cvičení, balanční podložky a jiné fitness příslušenství.
Nadšenci do letních sportů se určitě najdou v cyklistice. Máme pro ně v nabídce praktické přívěsy za kola a úložné tašky na kola. A co taková trampolína? Zábavu pro děti máte zaručenou! Funkční kompresní spodní prádlo využijete v průběhu celého roku, hlavně však v chladnějších měsících. V zimě poslouží při lyžování nebo snowboardingu, vyberte si i ze stylových lyžařských brýlí s UV protekcí.