AquaFina 6L, čistička vody, 5stupňová filtrace, objem 6 l, HD dotykový displej, 6 teplot vody, bílá

AquaFina 6L, čistička vody, 5stupňová filtrace, objem 6 l, HD dotykový displej, 6 teplot vody, bílá

13 899 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 10045498
-10%
Kód: ES-10-DEC
Pro registrované: 12 509 Kč
Podmínky použití
Nabídka je platná POUZE pro registrované zákazníky a vztahuje se na jejich PRVNÍ objednávku. Kód lze uplatnit jen jednou na zákazníka. Kód platí pouze pro příslušný produkt. Vyhrazujeme si právo tuto nabídku kdykoli změnit nebo zrušit bez předchozího upozornění. Platí do: .
AquaFina 6L, čistička vody, 5stupňová filtrace, objem 6 l, HD dotykový displej, 6 teplot vody, bílá
13 899 Kč (s DPH)
Dostupné i v jiné kvalitě
  • Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance. Původní krabice může být mírně poškozena nebo přebalena. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 2 roky.
    11 814 Kč (s DPH) ES-10-DEC -10% Pro registrované: 10 633 Kč
  • Ihned k dodání.
  • Dodací lhůta: 1 - 2 pracovních dní
  • 14 dní na vrácení

Základní informace

  • 5stupňová filtrace: Předfiltr 2 v 1 (sediment + aktivní uhlí) odstraňuje písek, rez, chlór a zápach;

  • Obohacení vodíkem: k odstranění volných radikálů a obohacení o antioxidanty

  • Moderní stolní design: Kompaktní, přenosný, vhodný do každé kuchyně díky snadné instalaci bez zdroje vody nebo vrtání

Popis produktu

Čistička vody Klarstein AquaFina 6L přináší revoluci v úpravě vody díky inovativnímu systému reverzní osmózy a dalším funkcím. Díky třístupňovému filtračnímu systému a pěti stupňům čištění zaručuje čerstvou a chutnou vodu. Systém se skládá z předfiltru 2 v 1, membrány pro reverzní osmózu a následného filtru 2 v 1.

Za zvláštní zmínku stojí obohacování vody plynným vodíkem bez škodlivých vedlejších produktů. Extrémně malé molekuly vodíku mohou eliminovat volné radikály a zvyšovat antioxidační vlastnosti vody.

Z technického hlediska čistička vody Klarstein AquaFina 6L zaujme svou 6litrovou nádrží, moderním stolním designem a snadnou instalací bez nutnosti připojení k vodovodní síti. Dotykový displej HD umožňuje zvolit 6 různých teplot vody a zobrazuje kvalitu vody.

Bezpečnost zajišťuje dětská pojistka, která monitoruje spotřebu vody a spustí alarm, když je nádrž na čerstvou vodu prázdná nebo když je nádrž na odpadní vodu plná. Díky třem filtrům s dlouhou životností (PAC až 12 měsíců, RO až 24 měsíců, aktivní uhlí až 12 měsíců), účinnému filtračnímu výkonu 30 litrů za hodinu a nízkému průtokovému poměru kombinuje čistička vody Klarstein AquaFina 6L inovativní technologii, uživatelskou přívětivost a účinnost.

  • Náhradní filtry pro tento výrobek můžete najít pod číslem produktu: 10045503, 10045504, 10045505

Vlastnosti

  • Filtrace v 5 stupních
  • Obohacování vodíkem
  • Kompaktní konstrukce bez vrtání nebo připojení na vodu
  • Objem nádržky na vodu: 6 litrů
  • Informační displej
  • Filtry s dlouhou životností a snadnou výměnou
  • 6 různých teplot vody
  • Napájení: 220–240 V~ | 50 Hz
  • Jmenovitý výkon: 2200 W
  • spotřeba elektrické energie: 0,1 kWh / 24 h
  • Výkon ohřevu vody: 18 litrů za hodinu (<90 °C)
  • Průtok vody: 7,8 l/h
  • Pracovní tlak: 0,4 ~ 0,6 MPa
  • Použitelný zdroj vody: voda z vodovodu
  • Použitelná teplota vody: 4–38 °C
  • Celkový jmenovitý objem čisté vody: 2000 l
Produktové číslo: 10045498

Rozměry a technické podrobnosti

  • 43 x 24 x 47 cm (VxŠxH)
  • Hmotnost: cca 11 kg

Co bude doručeno

  • 1 x čistička vody
  • Manuál ve více jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 1 - 2 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
0 recenzí

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.