Markýzy

Přemýšlíte nad koupí markýzy? Markýza bude skvělým pomocníkem na vaši terasu, balkon či pergolu. Především pokud máte zimní zahradu, která se bez kvalitního stínění stává skleníkem. Látka markýzy odráží sluneční paprsky, díky čemuž se sklo nepřehřívá a nevpouští tak teplo do interiéru. Vyberte si ten nejvhodnější variantu pro vás pohodlně online ještě dnes!

V naší pestré nabídce látek si můžete z volit barvu a vzor tak, aby vaše markýza ladila k fasádě domu nebo zimní zahradě. Navíc speciální povrchová úprava látky je voděodolná a chrání před nečistotami, takže se o ni prakticky nemusíte starat.

Uklidňující soukromí vám vytvoří i boční clony, které také využijete ve své zahradě, na balkoně nebo terase. Stylové provedení formou čerstvých zelených listů zabrání nežádoucím pohledům a zároveň vyzdobí místo odpočinku. Takto listnatý plot je samozřejmě vhodný k dekoraci nejen vnějších, ale i vnitřních prostor.

Zahradu si dokážete zpestřit i dalšími zajímavými způsoby. Objevte zahradní dekorace z naší nabídky, v které najdete stylové květináče či fontány. Navodit atmosféru relaxace vám pomůže i vhodné zahradní osvětlení. Nechte se inspirovat naším pestrým výběrem produktů, s kterým si snadno zařídíte oázu klidu podle svých představ!

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků