Nejprodávanější Ozvučení


Zobrazit podle:

Populární kategorie


Ozvučení – základ dobré zábavy pro milovníky hudby


Posuňte Vaše umění o úroveň výš prostřednictvím exkluzivní nabídky produktů z kategorie ozvučení. Vaše představení se stanou pro posluchače neodolatelnými a plnohodnotnými.

Reproduktory a reprosoustavy jsou doplňkem nejen pro audofily, ale i pro širší okruh zájemců o zvukový zážitek v maximální kvalitě. V naší nabídce najdete i reproduktorové sety, reproduktorové kabely a adaptéry, ekvalizéry, audio převodníky a zvukové karty a PA mixážní pulty nebo přepravní kufry a RACKy. K reproduktorům doporučujeme pořídit zesilovač, který slouží k přenostu audio signálu z Blu-ray, DVD a CD přehrávačů, gramofonů a dalších zařízení do reproduktorů. V našem sortimentu reproduktorů najdete též mnoho kvalitních subwooferů pro doplnění Vaší reprosoustavy.
Ve vybavení zpěváků, moderátorů nebo řečníků by určitě neměly chybět ani kvalitní mikrofony, ať už drátové, bezdrátové mikrofony, bezdrátové headsety nebo pěvecké mikrofony. O vizuální stránku koncertů, klubů nebo módních přehlídek se postará světelná tecnika, která dotváří tu správnou atmosféru. Do této kategorie patří LED světelné efekty, LED PAR reflektory, stroboskopy, lasery, ale i výrobníky mlhy a stojany na světla.

V naší nabídce najdete i speciální vybavení pro DJe. Mixážní pulty slouží k mixování více zvukových stop do jedné výsledné. Rozdělují se podle počtu jednotlivých kanálů a použití. Některé obsahují efektové jednotky nebo další speciální funkce. Dalším vybavení pro DJe jsou sluchátka, gramofony, MIDI klávesy, MIDI kontrolery, které dokáží ovládat nebo mixovat hudbu z počítače.

Díky studiové technice můžete vytvářet vlastní skladby. V dnešní době se k produkci používají i hudební softvéry, které najdete v naší nabídce. Neoddělitelnou součástí každého studia jsou studiové mixpulty, studiové monitory a sluchátka, MIDI klávesy a různé druhy studiových mikrofonů. Nejoblíbenějšími hudebními nástroji jsou kytary a baskytary, kytarová komba, elektrické kytary, bicí a perkusy, klávesové nástroje.