Elektrokoloběžky

Hledáte jednoduchý a praktický způsob, jak se pohodlně přepravit z jednoho místa na druhé? Koloběžky značky Takira jsou ideálním dopravním prostředkem na přesun do školy, do práce či jen tak po městě. V případě elektrických koloběžek si přijdou na své i dospělí s řidičským průkazem, kteří ocení modely s max. výkonem až 1000 W a rychlostí až do 40 km za hodinu.

Elektrické koloběžky značky Takira nabízejí nejen výborný poměr ceny a výkonu, ale jsou také velmi pohodlné, snadno složitelné a jízda na nich je bezpečná. Koho láká elektrická koloběžka, měl by mít představu o požadovaném výkonu motoru, maximálním dojezdu či maximální rychlosti. Důležitou roli hraje i kvalitní konstrukce a s ní spojená nosnost, skladnost a viditelnost ve tmě.

Na to, abyste si svou jízdu opravdu užili, je důležitá i výška řídítek. U nízko nastavených řídítek trpí zejména vaše záda a navíc vám hrozí větší riziko pádu. Dbejte proto na správné nastavení výšky řídítek a při výběru koloběžky zohledněte i svou váhu. Bezpečnost koloběžek vám také garantují spolehlivé a dobře nastavené brzdy z kvalitních materiálů. Vyberte si svého favorita z naší online nabídky ještě dnes!

V případě, že hledáte náhradní díly pro koloběžky, vybavíme vás vším potřebným. Najdete u nás náhradní kolo, náhradní motor či náhradní pojistku. Oblíbenost elektrických koloběžek roste i proto, že se díky nim vyhnete nepříjemným zácpám na cestách. Důležitým pozitivním faktorem elektrických koloběžek je také šetření životního prostředí. Z těchto důvodů jsou poháněny elektromotorem, stačí je podle potřeby jen nabít. Tak co, ještě váháte?

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků