Nejprodávanější Outdoor a volný čas


Zobrazit podle:

Populární kategorie


Outdoor a volný čas – všechno pro Vaše volnočasové aktivity


Lepší trávení volného času než v přírodě neznáme! Odměňte svoje tělo pořádnou dávkou čerstvého vzduchu a unikněte z chaosu a hluku města. Naše produkty Klarstein, Yukatana, Duramaxx, Takira budou na Vašich cestách věrnými průvodci.

Na outdoorové aktivity je potřebné disponovat adekvátním vybavením a proto v nabídce Electronic-star najdete zajímavé výrobky pro kemping a trekking. K turistice a kempingu patří vybavení jako stany, spacáky, batohy nebo nafukovací matrace.
Naše nabídka Vám přináší multifunkční hrací stůl, na kterém si zahrajete více různých her. V nabídce najdete i stolní tenis, stolní hokej nebo kulečníkový stůl do baru, do herny nebo na domácí zábavu s přáteli. Hrací stoly jsou zábavou pro celou rodinu! Stačí si vybrat jen tu, na kterou máte právě náladu.
Pro průzkumníky máme v nabídce detektory kovů pro detekci skrytých koncentrací kovů jako jsou mince, šperky a jiné starožitnosti. Elektrická koloběžka Vám otevře cestu k úžasným zážitkům. Cesta do práce nebyla nikdy příjemnější než na elektrickém skútru nebo koloběžce.
V nabídce cyklistika na Vás čekají skvělé produkty jako nákladní vozík, přívěs pro psa, přívěs na kolo pro dítě. Nezapomněli jsme ani na Vaše oblíbené dětské houpačky z pevné ocelové konstrukce. V kategorii filtry do akvária najdete nabídku venkovních filtrů do akvária, ale i čerpadlo do rybníka a pumpu do jezírka za nízké ceny od značky Duramaxx. Pro milovníky automatických hodinek máme v nabídce pohyblivé stojany na hodinky. Tento typ hodinek se musí neustále udržovat v pohybu, aby se nezastavily nebo aby v nich nezhoustnul speciální olej. Právě v průběhu nenošení takových hodinek přichází na řadu pohyblivé stojany a vitríny, které simulují pohyb zápěstí při nošení a prodlužují bezproblémový chod hodinek.