Číslo produktu: 10027931

Klarfit Rocketgirl 366, 366cm trampolína, vnitřní bezpečnostní síť, široký žebřík, růžová

Sportovní 3,66m trampolína s max. nosností 150 kg, s vnitřní bezpečnostní sítí a polstrovanými tyčemi.
Tři dvojité černé lakované nohy a proti UV záření odolná polypropylenová skákací podložka pro zvýšení životnosti.
Včetně hliníkového žebříku s broušeným lakováním a umělohmotnými schůdky pro bezpečný vstup a také včetně povětrnostního krytu.

Skákání na trampolíně je zábava a sport, zažijte to sami s trampolínou Klarfit Rocketgirl 366!
Z dobrého důvodu se stává skákání na trampolíně stále více populární. Zejména pro nejmenší z rodiny je faktor zábavy obrovský. Děti a rodiče mohou najít ideální možnost, jak vytvořit svým dětem pohyb na čerstvém vzduchu – děti jsou obecně plné energie, chtějí skákat, hopkat, vybít svou energii. Kromě toho používání trampolíny zvyšuje kondici a koordinaci každé věkové skupiny, čímž se podporuje motorika a smysl pro rovnováhu. Skákání také posiluje svaly a plynule zvyšuje pohyblivost – bez nadměrné zátěže kloubů. Průměr skákací plochy dva a půl metru nabízí rozsáhlý prostor pro malé i velké skoky.
Pro zařízení Rocketgirl 366 propracoval a zlepšil Klarstein osvědčený design svých trampolín. V popředí stála především bezpečnost uživatelů. Pozvednout je třeba především nový vstupní žebřík, jehož příčky byly nahrazeny protiskluzovými plastovými schůdky. Tyto se na slunci méně zahřívají a nabízejí se svou hladkou, protiskluzovou plochou příjemný a bezpečný vstup na trampolínu. Tři dvojité nohy se starají o pevné a stabilní umístění, přičemž speciální konstrukce stabilitu zvyšuje. Základním předpokladem je však v každém případě rovný podklad. Volitelná bezpečnostní síť je odolná a nabízí dodatečnou ochranu před zraněními. V protikladu k mnohým srovnatelným produktům je síť zařízení Rocketgirl od Klarstein připevněna zevnitř, díky čemuž nelze z trampolíny spadnout nebo se dostat do kontaktu s pružinami. Držadla sítě jsou samozřejmě polstrovaná.
Kromě speciálních bezpečnostních prvků zaujme trampolína Rocketgirl kvalitním zpracováním. Podložka na skákání je vyrobena z polypropylenu a má ochranný UV povrch pro zvýšenou životnost. Zejména v silném slunečním záření v letním období se to vyplatí. 72 pozinkovaných pružin nabízí nezapomenutelný zážitek ze skákání. Pružiny jsou skryté pod velkým růžovým polstrováním, které zabrání skřípnutí nebo sklouznutí. Kovový rám i vstupní žebřík jsou lakovány, čímž se design a životnost kovových dílů ještě zlepšují. Spolu s krytem proti dešti je zařízení Rocketgirl od společnosti Klarfit odolné proti povětrnostním vlivům a může být použito i v silném dešti na svém obvyklém místě. Příjemný kontrast růžového polstrování a černých dílů rámu dělají sportovní a volnočasovou trampolínu skutečnou ozdobou každé zahrady.
Zahradní trampolína Klarfit Rocketgirl 366 je s maximální nosností 150 kg k dispozici téměř pro každého. Za deštivých dní se dá sportovní zařízení snadno ochránit dodávaným krytem.
Vezměte prosím na vědomí, že zařízení je dodáváno jako montážní sada. Ilustrovaný montážní návod a potřebný montážní materiál jsou součástí dodávky.
Dostupné barvy a velikosti: růžová 366 cm, růžová 250 cm (10027714), růžová 430 cm (10027934), modrá 250 cm (10027712), modrá 366 cm (10027929), modrá 430 cm (10027932), zelená 250 cm (10027713), zelená 366 cm (10027930), zelená 430 cm (10027933)

Detaily produktu

Základní informace

·    Stabilní 366cm zahradní trampolína max. nosností 150 kg
·    Vestavěná bezpečnostní síť s černými polstrovanými tyčemi
·    Vůči UV záření rezistentní polypropylenová skákací plocha se 72 pružinami – vyrobeno v USA
·    Lakovaný vstupní žebřík s protiskluzovými, extra širokými plastovými schůdky

Rozsah objednávky

· 1x trampolína – montážní sada
· 1x vstupní žebřík
· 1x kryt proti dešti
· Manuál

Rozměry

·    Průměr: 366 cm
·    Výška: 180 cm
·    Výška rámu: 80 cm
·    Celková hmotnost: cca 63 kg (dodání ve 3 krabicích)

Technické parametry

·    Tři lakované dvojité nohy pro stabilní skákání
·    Včetně pláštěnky proti dešti
·    Materiál skákací podložky: polypropylen
·    Materiál tyčí: pozinkovaný kov
·    Zaoblené kryty s vizuálně zajímavým růžovým pěnovým polstrováním
·    Není vhodné pro děti do 3 let

Operativní instrukce

Co si myslí naši zákazníci

Váš názor je pro nás důležitý!

Small Image

Klarfit Rocketgirl 366, 366cm trampolína, vnitřní bezpečnostní síť, široký žebřík, růžová

Top vlastnosti
  • ·    Stabilní 366cm zahradní trampolína max. nosností 150 kg
    ·    Vestavěná bezpečnostní síť s černými polstrovanými tyčemi
    ·    Vůči UV záření rezistentní polypropylenová skákací plocha se 72 pružinami – vyrobeno v USA
    ·    Lakovaný vstupní žebřík s protiskluzovými, extra širokými plastovými schůdky

7649,00 Kč s DPH
Svou objednávku v košíku můžete kdykoliv změnit